CND SHELLAC – lakiery hybrydowe, które pokochasz

Ostatnio jednymi z bardziej popularnych lakierów hybrydowych są lakiery Semilac, zawdzięczają one to swojej trwałości, a także atrakcyjnej cenie. Jednak nie są to jedyne hybrydy na rynku warte uwagi.

Trochę wyższą cenę, ale wspaniałą jakość i kolory mają lakiery CND SHELLAC, szeroka gama tych zachwycających kolorów z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Lakiery Shellac są zdecydowanie warte swojej ceny! Jak wykonujemy manicure hybrydowy przy pomocy tych lakierów? Jest to bardzo łatwe, postępujemy tak jak w przypadku każdego manicure hybrydowego:

  • na początku matowimy płytkę blokiem polerskim i przemywamy paznokcie odtłuszczaczem
  • nakładamy bazę – utwardzamy ją przy pomocy lampy
  • następnie nakładamy kolor, utwardzamy go przy pomocy lampy, jeśli kolor jest prześwitujący powtarzamy tą samą czynność z drugą warstwą
  • na koniec nakładamy bazę, utwardzamy w lampie i odtłuszczamy płytkę za pomocą Cleanera

Bardzo ważne jest aby nie malować skórek, lakier może się gorzej trzymać. Jeśli całą aplikację lakierów przeprowadzimy poprawnie będziemy cieszyć się przepięknymi paznokciami nawet 3 tygodnie – wszystko zależy od tego jak szybko nasze paznokcie rosną i kiedy odrost będzie już na tyle duży, że trzeba będzie zdjąć lakier hybrydowy. Jak ściągamy lakiery hybrydowe? Najwygodniej ściągać je przy pomocy acetonu, nawilżamy waciki acetonem i zawijamy je na paznokciach przy pomocy foli aluminiowej, trzymamy około 15 minut, następnie możemy łatwo pozbyć się lakieru z paznokci – najlepiej przy pomocy drewnianego patyczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *