Efekt Lustra Mirror Effect – poznaj niesamowity i elektryzujący lakier

Efekt Lustra Mirror Effect to lakier, który jak sama nazwa wskazuje pozwala uzyskać nam lustrzany efekt. Jest to kolor, który przyciągnie wzrok i zwróci uwagę, jeśli chcesz więc wypróbować coś nowego i ciekawego lakier ten zdecydowanie jest dla Ciebie. Jak działa ten lakier ?

Lakier nakładamy na paznokcie pomalowane żelem UV/LED, tworzy on na lakierze efekt lustra, który utrzymuje się na paznokciach przez kilka godzin. Efekt ten stopniowo się ściera.

Jak stosować lakier Mirror Effect?

Przygotowujemy paznokcie – odsuwamy skórki, piłujemy paznokcie na odpowiedni kształt i za pomocą cleanera odtłuszczamy płytkę paznokcia.

Na tak przygotowaną płytkę paznokcia nakładamy żel UV/LED w zależności od tego, który nałożyliśmy trzymamy w lampie odpowiednią ilość czasu. Dla żelu UV to 2 minuty natomiast dla żelu LED 30 sekund. Następnie oczyszczamy płytkę przy pomocy cleanera i odczekujemy chwilę aż cleaner odparuje z płytki paznokcia. Nakładamy cienką warstwę lakieru Mirror Effect Nail Liquid i czekamy na uzyskanie efektu lustra, w razie potrzeby można nałożyć również drugą warstwę.

No i gotowe! Genialny efekt lustra uzyskany! Aby lakier utrzymał się dłużej na paznokciach możemy nałożyć top coat jednak sprawi on, że powierzchnia paznokcia stanie się bardziej metaliczna. Możemy również ponownie nałożyć lakier Mirror Effect na ten sam paznokieć aby na nowo cieszyć się przyciągającymi wzrok paznokciami.

Lakier wygląda fenomenalnie! Jedyny minus to krótki czas jaki się utrzymuje na paznokciach, całe szczęście schodzi on stopniowo, dzięki temu nie wygląda to źle. Zawsze możemy nałożyć kolejną warstwę, produkt bardzo szybko wysycha. Jest to świetny wybór na imprezę albo większe wyjście kiedy chcemy wyglądać oryginalnie i powalająco. A jakie jest wasze zdanie na temat tego produktu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *