Essie Second Shine Around – poznaj odświeżacz lakieru

Produkty Essie większości z nas są znane, lakiery te kochamy za ich wyjątkową jakość, a także wspaniałe kolory. Potrafią na płytce paznokcia wytrzymać bardzo długo (spokojnie około tygodnia, oczywiście sporo zależy od tego jaką mamy płytkę paznokcia).

Essie w swojej ofercie posiada nie tylko kolorowe lakiery, znajdziemy również odżywki i produkty do pielęgnacji. Essie dba o nasze dłonie i stopy i oferuje wszystko co sprawi, że będą one całkowicie dopieszczone.

odświeżacz lakieru essie

Warto zwrócić uwagę na produkt jakim jest odświeżacz lakieru Essie Second Shine Around, my pokochaliśmy go za jago wspaniałą właściwość – czyli odświeżenie lakieru. Po nałożeniu jednej warstwy na paznokcie lakier odzyskuje swój blask i błysk, wygląda jak nowo nałożony. Jeśli lubicie cieszyć się pięknymi i błyszczącymi paznokciami przez cały czas lakier ten będzie dla was idealny. Utrwala on kolor, dzięki temu paznokcie trzymają się dłużej i wyglądają niesamowicie cały czas. Jeśli jeszcze nie testowaliście tego produktu warto poznać go bliżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *