Lakiery winylowe – trwały i prosty manicure

Znacie lakiery winylowe? Jeśli nie, koniecznie musicie je poznać. Są bardzo łatwe w aplikacji i długo utrzymują się na paznokciach. Jest to świetna alternatywa dla paznokci hybrydowych czy żelowych.

Główną zaletą jest to, że aby nałożyć lakier winylowy nie potrzebujemy lampy, a usunąć możemy go za pomocą zwykłego zmywacza, lakiery powinny utrzymać się na paznokciach około tygodnia, często wytrzymują nawet dwa tygodnie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym bardzo szybko odpryskuje lakier i nie mają czasu na ciągłe malowanie paznokci.

Paznokcie hybrydowe czy żelowe zwykle wykonujemy w salonach kosmetycznych, oczywiście coraz więcej osób potrafi robić paznokcie hybrydowe, a producenci starają się ich wykonanie ułatwiać. Jednak mimo wszystko zakupienie lampy i wszystkich akcesoriów do wykonywania hybryd to większa inwestycja nie tylko finansowa, ale również czasowa. Nakładanie lakieru, a następnie usuwanie go przy pomocy acetonu zajmuje trochę czasu i ingeruje w płytkę paznokcia (chociaż zwykle paznokcie hybrydowe nie sprawiają problemów i raczej więcej osób uważa, że wręcz powodują szybszy wzrost paznokcia, a także go utwardzają).

Manicure winylowy możemy wykonać w wielu salonach, jest on jednak na tyle łatwy, że bez problemu poradzimy sobie z nim w domu. Potrzebujemy jedynie LAKIERU WINYLOWEGO i TOP COATU. Nakładamy obydwa produkt i czekamy aż wyschną, to wystarczy aby stworzyć trwały manicure winylowy, usuwanie go jest również bardzo proste, pozbywamy się go przy pomocy zwykłego zmywacza do paznokci.

Jaki jest koszt stworzenia manicuru winylowego? Potrzebny nam będzie Top Coat CND Shellac, w sklepie nocanka.pl dostaniemy go w cenie około 69 zł oraz interesujący nas kolor CND Vinylux lakier 7-dniowy w cenie około 30 zł. Produkty te starczą nam na długi czas, do wyboru mamy wiele przepięknych kolorów, które z pewnością nie prędko nam się znudzą.

Lakiery winylowe marki CND Shellac dostępne są tutaj: http://www.nocanka.pl/cnd-m-115.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *