Lustrzany efekt – Semilac Semi Flash

Efekt lustrzanej tafli na paznokciach staje się ostatnimi czasy coraz bardziej popularny. Semilac wprowadził do swojej oferty nowość, dzięki której możemy wyczarować go samodzielnie na lakierze dowolnego koloru. Wystarczy podczas wykonywania manicure hybrydowego zastosować specjalny proszek. Aplikacja nie jest skomplikowana, a efekt bardzo ciekawy i naprawdę atrakcyjny.

Semilac SemiFlash to drobny pyłek, który pozwala nadać paznokciom lustrzany blask. Możemy zastosować go na różnych kolorach lakieru. Jeśli nałożymy grubszą warstwę, kolor będzie przebijał w niewielkim stopniu. Jeżeli użyjemy mniej pyłku, otrzymamy ciekawy efekt srebrnych brokatowych drobinek. Jeśli jesteś zwolenniczką ciekawych zdobień i efektów, SemiFlash prawdopodobnie przypadnie ci do gustu. Pyłek pozwala w szybki i łatwy sposób urozmaicić manicure hybrydowy oraz uzyskać nowy efekt z zastosowaniem tych samych lakierów.

Aby stworzyć efekt lustra na paznokciach, nie musisz posiadać dużych umiejętności. Na początku możesz mieć jedynie problem z pyłkiem rozsypującym się wokoło, zatem zabezpiecz miejsce pracy, by później łatwiej było ci je uprzątnąć. Z czasem nabierzesz precyzji i aplikacja pyłku będzie bardziej precyzyjna.

Jak wykonać lustrzany manicure?

To proste! Przygotuj wszystko tak jak zawsze przed wykonaniem manicure hybrydowego. Następnie wykonaj go w czterech krokach:

1. Zrób standardowy manicure hybrydow: baza → 2 warstwy koloru Semilac → Top No Wipe.

2. Na utwardzony Top No Wipe delikatnie wetrzyj pyłek Semiflash, stosując do tego aplikator.

3. Ostrożnie usuń nadmiar pyłku pędzelkiem, pozostawiając optymalną ilość.

4. Nałóż ponownie Top No Wipe i utwardź z użyciem lampy.

Efekt lustra jest doskonały na imprezę czy wieczorne wyjście. Ostatnio nosimy go jednak również na co dzień. Dzięki nowości od Semilac możemy cieszyć się nim do woli. Taki manicure z całą pewnością będzie przyciągać spojrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *