Semilac Biscuit – kolor, który stał się hitem!

Semilac Biscuit to kolor, o którym ostatnimi czasy bardzo głośno, stał się totalnym hitem, jest jednym z najczęściej wybieranych odcieni obok również bestsellerowego Mardi Gras. Biscuit to kolor delikatny i subtelny, sprawdzi się zarówno na wyjścia jak i do pracy, dzięki temu jest bardzo uniwersalny.

Kolor pasuje do wszystkich stylizacji, nie rzuca się mocno w oczy mimo wszystko zawsze zbiera pochwały, genialnie wygląda latem do opalonej skóry. Biscuit nie bez powodu stał się tak popularny, jak widać zalet koloru jest wiele, my szczególnie doceniamy lakier hybrydowy i to, że nosząc go przez ponad 2 tygodnie będzie pasował praktycznie do wszystkiego, na każdą okazję, i za każdym razem będzie wyglądał efektownie.

Semilac Biscuit dostępny jest w różnych wariantach, mamy do wyboru żel, lakier hybrydowy oraz klasyczny lakier do paznokci, który także całkiem długo utrzymuje się na paznokciach. Możemy wybrać pasującą nam formę lakieru i uzyskać ten sam odcień na różne sposoby.

LAKIER ŻELOWY

semilac biscuit gel

LAKIER KLASYCZNYsemilac biscuit klasyczny

LAKIER HYBRYDOWY

semilac biscuit

Osobiście polecamy lakiery hybrydowe, ich wykonanie jest proste, długo utrzymują się na paznokciach i wyglądają fantastycznie! Już niebawem podpowiemy wam jak w łatwy sposób wykonać samodzielnie paznokcie hybrydowe, pozwoli nam to stworzyć długotrwały manicure i zaoszczędzić na kosmetyczce! 🙂 A wam jak podoba się Semilac Biscuit, uważacie, że zasłużył na tytuł bestsellera? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *