Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Nowym Brzesku!

Mieszkasz w Nowym Brzesku, prowadzisz nail bar, salon urody, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Poszukujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – wybierz preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bardziej bezpieczny produkt, który gwarantuje znakomitą przyczepność materiałów do natura płytki paznokciowej. Funkcjonuje na „zasadzie” „dwustronnej taśmy”, dzięki pozostawieniu lekko kleistej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nie zawiera barwników lub aromatów, co minimalizuje zagrożenie irytacji i jest idealny dla osób z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do niższych poziomów płytki paznokciowej, co zapewnia pewność używania.
 • Łatwość zastosowania: Stosowany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w lampie UV, co podbija przebieg manikiuru.
 • Skuteczność: Pozostawia nieco kleistą warstwę, co zwiększa przyczepność następnych poziomów – żeli, akrylo-żeli lub baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Aplikuj Nail Prep, żeby oczyścić i przyrządzić płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Bezpośrednio po Nail Prep aplikuj subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nigdy przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i omijaj przecierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na moment, aby podeschnął, nie wyparuje całkowicie, ale pozostawi lekko lepiącą się warstwę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę primera nałóż wybraną bazę.

Czemu warto zdecydować się na Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest doskonałe opcja dla osób o cienkich i osłabionych paznokciach, które nie mogą używać primerów kwasowych. Jego delikatna receptura nie powoduje wrażenia palenia, a jednocześnie efektywnie podnosi adhezję, co gwarantuje długotrwały efekt stylizacji. Decydując się na ten primer, gwarantujesz sobie profesjonalny aspekt manicure bez lęku o uszkodzenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do pedicure marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Nowym Brzesku.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Nowym Brzesku.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego wysoką jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego salonu kosmetycznegow Nowym Brzesku,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Nowym Brzesku
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Nowym Brzesku, jako rozszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Nowym Brzesku i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie proszowickim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu manicure w Nowym Brzesku w województwie małopolskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!