Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA – Must-Have dla Twojego Salonu w Pełczycach!

Mieszkasz w Pełczycach, prowadzisz nail bar, salon stylizacji paznokci, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – wybierz płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia znakomitą adhezję surowców do naturalnej płytki paznokci. Funkcjonuje na zasadzie „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki pozostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nigdy zawiera barwników lub aromatów, co minimalizuje zagrożenie podrażnień i jest doskonały dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do dolnych poziomów płytki paznokcia, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.
 • Prostota użycia: Stosowany po nałożeniu Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje utwardzania w urządzeniu UV, co podbija przebieg manikiuru.
 • Efektywność: Zostawia lekko kleistą warstwę, co podnosi przyczepność kolejnych warstw – żeli, akrylo-żeli lub baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Aplikuj Nail Prep, aby oczyścić i przyrządzić płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Bezpośrednio po Nail Prep aplikuj cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po aplikacji primera nigdy przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i omijaj wycierania suchymi padsami.
 4. Oczekiwanie: Zostaw primer na moment, żeby podeschnął, nie wyparuje całkowicie, ale zostawi lekko klejącą się powłokę.
 5. Aplikowanie bazy: Na lepką warstwę primera aplikuj wybraną podkład.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest doskonałe rozwiązanie dla osób o cienkich i słabych paznokciach, które nie potrafią używać primerów kwasowych. Jego łagodna receptura nigdy powoduje wrażenia pieczenia, a jednocześnie skutecznie zwiększa adhezję, co zapewnia trwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie fachowy wygląd manicure bez obawy o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do manicure marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Pełczycach.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Pełczycach.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego wysoką jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier urodyw Pełczycach,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Pełczycach
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla dystrybutorów kosmetyków w Pełczycach, jako poszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Pełczycach i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie choszczeńskim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu stylizacji paznokci w Pełczycach w województwie zachodniopomorskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!