Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Sędziszowie Małopolskim!

Mieszkasz w Sędziszowie Małopolskim, prowadzisz nail bar, salon pedicure, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Poszukujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia doskonałą przyczepność materiałów do natura płytki paznokci. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezzapachowy: Primer nigdy zawiera barwników ani aromatów, co redukuje zagrożenie irytacji i jest idealny dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do niższych poziomów płytki paznokcia, co zapewnia pewność stosowania.
 • Łatwość użycia: Stosowany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje utwardzania w lampie UV, co podbija przebieg manicure.
 • Skuteczność: Zostawia lekko kleistą warstwę, co podnosi adhezję kolejnych warstw – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Aplikuj Nail Prep, żeby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nigdy przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i omijaj przecierania suchymi padsami.
 4. Oczekiwanie: Pozostaw primer na chwilę, żeby podeschnął, nie wyparuje całkowicie, ale zostawi nieco klejącą się powłokę.
 5. Nakładanie bazy: Na klejącą warstwę primera aplikuj wybraną podkład.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne rozwiązanie dla ludzi o cienkich i osłabionych paznokciach, które nigdy mogą używać podkładów kwasowych. Jego łagodna receptura nie powoduje uczucia palenia, a zarazem skutecznie podnosi adhezję, co gwarantuje trwały efekt stylizacji. Wybierając ten primer, zapewnisz sobie profesjonalny wygląd manicure bez lęku o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Sędziszowie Małopolskim.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Sędziszowie Małopolskim.
 • Paznokciar szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie maksymalną jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego atelier urodyw Sędziszowie Małopolskim,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Sędziszowie Małopolskim
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Sędziszowie Małopolskim, jako rozszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Sędziszowie Małopolskim i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami na co dzień!

Wysyłka primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu manicure w Sędziszowie Małopolskim w województwie podkarpackim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!