Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA – Must-Have dla Twojego Salonu w Strzelcach Opolskich!

Mieszkasz w Strzelcach Opolskich, prowadzisz nail bar, salon stylizacji paznokci, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Poszukujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Stawiasz na jakość?

Zainspiruj się nowoczesnością – wybierz płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia doskonałą przyczepność materiałów do natura płytki paznokciowej. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki pozostawieniu lekko kleistej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezzapachowy: Primer nigdy posiada barwników ani aromatów, co minimalizuje ryzyko irytacji i jest idealny dla osób z delikatnymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do dolnych warstw płytki paznokciowej, co gwarantuje pewność stosowania.
 • Prostota zastosowania: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nie wymaga zastygania w urządzeniu UV, co przyspiesza proces manikiuru.
 • Efektywność: Pozostawia nieco kleistą warstwę, co podnosi przyczepność kolejnych poziomów – żeli, akrylo-żeli czy baz hybryd.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Aplikuj Nail Prep, żeby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Wprost po Nail Prep nałóż cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie myj paznokci jakimikolwiek płynami i omijaj wycierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Zostaw primer na moment, aby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale pozostawi lekko lepiącą się powłokę.
 5. Nakładanie bazy: Na klejącą warstwę primera aplikuj wybraną podkład.

Dlaczego warto zdecydować się na Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne rozwiązanie dla ludzi o cienkich i osłabionych paznokciach, które nie potrafią stosować podkładów kwasowych. Jego delikatna receptura nigdy sprawia wrażenia pieczenia, a jednocześnie efektywnie zwiększa przyczepność, co zapewnia długotrwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie profesjonalny wygląd manicure bez lęku o zniszczenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do manicure marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Strzelcach Opolskich.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Strzelcach Opolskich.
 • Stylistek paznokci szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego maksymalną jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego domu urodyw Strzelcach Opolskich,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Strzelcach Opolskich
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Strzelcach Opolskich, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Strzelcach Opolskich i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie strzeleckim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i efektownymi paznokciami każdego dnia!

Wysyłka kosmetyków do Twojego salonu stylizacji paznokci w Strzelcach Opolskich w województwie opolskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!