Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Tykocinie!

Mieszkasz w Tykocinie, prowadzisz nail bar, salon stylizacji paznokci, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – wybierz preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia doskonałą adhezję surowców do naturalnej płytki paznokci. Działa na „zasadzie” „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki pozostawieniu lekko kleistej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezzapachowy: Primer nigdy zawiera kolorantów ani aromatów, co minimalizuje ryzyko irytacji i jest idealny dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do niższych warstw płytki paznokcia, co zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
 • Łatwość zastosowania: Używany po nałożeniu Nail Prep, Ultrabond Primer nie wymaga zastygania w urządzeniu UV, co przyspiesza przebieg manicure.
 • Skuteczność: Zostawia nieco kleistą powłokę, co podnosi przyczepność kolejnych poziomów – żeli, akrylo-żeli lub baz hybryd.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Aplikuj Nail Prep, żeby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Wprost po Nail Prep aplikuj cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po aplikacji primera nie myj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj wycierania suchymi wacikami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na chwilę, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale zostawi lekko lepiącą się warstwę.
 5. Aplikowanie bazy: Na lepką warstwę primera nałóż wybraną bazę.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne rozwiązanie dla osób o delikatnych i słabych paznokciach, które nigdy mogą stosować primerów kwasowych. Jego delikatna formuła nigdy powoduje uczucia pieczenia, a jednocześnie skutecznie zwiększa przyczepność, co gwarantuje trwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie profesjonalny wygląd manikiuru bez obawy o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Tykocinie.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Tykocinie.
 • Paznokciar szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie maksymalną jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego studia urodyw Tykocinie,
 • Dla domowych stylistek paznokci mieszkających w  Tykocinie
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla dystrybutorów kosmetyków w Tykocinie, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Tykocinie i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie białostockim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i efektownymi paznokciami na co dzień!

Wysyłka kosmetyków do Twojego salonu pedicure w Tykocinie w województwie podlaskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!