Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Bielsku Podlaskim!

Mieszkasz w Bielsku Podlaskim, prowadzisz nail bar, salon stylizacji paznokci, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia znakomitą adhezję surowców do naturalnej płytki paznokciowej. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki zostawieniu lekko lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nie zawiera kolorantów lub aromatów, co minimalizuje zagrożenie podrażnień i stanowi doskonały dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do niższych warstw płytki paznokcia, co zapewnia bezpieczeństwo używania.
 • Prostota zastosowania: Stosowany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w urządzeniu UV, co przyspiesza przebieg manikiuru.
 • Skuteczność: Pozostawia lekko lepką powłokę, co podnosi przyczepność kolejnych warstw – żeli, akrylo-żeli czy baz hybryd.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Aplikuj Nail Prep, aby odtłuścić i przyrządzić płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Wprost po Nail Prep aplikuj cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj przecierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na moment, żeby podeschnął, nie wyparuje całkowicie, ale pozostawi nieco klejącą się warstwę.
 5. Nakładanie bazy: Na klejącą warstwę podkładu nałóż wybraną bazę.

Dlaczego warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest doskonałe rozwiązanie dla ludzi o cienkich i osłabionych paznokciach, które nigdy potrafią używać primerów kwasowych. Jego delikatna receptura nigdy powoduje wrażenia palenia, a jednocześnie skutecznie zwiększa przyczepność, co zapewnia trwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, zapewnisz sobie profesjonalny aspekt manicure bez obawy o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do manicure marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Bielsku Podlaskim.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Bielsku Podlaskim.
 • Stylistek paznokci szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego maksymalną jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego salonu kosmetycznegow Bielsku Podlaskim,
 • Dla domowych stylistek paznokci mieszkających w  Bielsku Podlaskim
 • Stylistek paznokci lubujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Bielsku Podlaskim, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Bielsku Podlaskim i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie bielskim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i efektownymi paznokciami na co dzień!

Wysyłka primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu pedicure w Bielsku Podlaskim w województwie podlaskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!