Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA – Must-Have dla Twojego Salonu w Bornym Sulinowie!

Mieszkasz w Bornym Sulinowie, prowadzisz nail bar, salon pedicure, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Poszukujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Stawiasz na jakość?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia znakomitą adhezję surowców do natura płytki paznokciowej. Funkcjonuje na „zasadzie” „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu lekko kleistej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nie zawiera barwników lub aromatów, co minimalizuje ryzyko podrażnień i jest idealny dla osób z delikatnymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do niższych warstw płytki paznokciowej, co gwarantuje bezpieczeństwo używania.
 • Łatwość użycia: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nie potrzebuje zastygania w urządzeniu UV, co przyspiesza przebieg manicure.
 • Skuteczność: Zostawia lekko lepką warstwę, co podnosi adhezję kolejnych poziomów – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Nałóż Nail Prep, żeby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Wprost po Nail Prep aplikuj subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nigdy przemywaj paznokci żadnymi płynami i unikaj wycierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na moment, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale pozostawi lekko klejącą się warstwę.
 5. Nakładanie bazy: Na klejącą warstwę primera nałóż wybraną bazę.

Dlaczego warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne rozwiązanie dla ludzi o cienkich i osłabionych paznokciach, które nigdy mogą używać podkładów kwasowych. Jego delikatna receptura nigdy sprawia uczucia palenia, a zarazem skutecznie podnosi adhezję, co zapewnia trwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie fachowy wygląd manikiuru bez obawy o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do pedicure marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Bornym Sulinowie.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Bornym Sulinowie.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier urodyw Bornym Sulinowie,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Bornym Sulinowie
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Bornym Sulinowie, jako rozszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Bornym Sulinowie i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie szczecineckim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu stylizacji paznokci w Bornym Sulinowie w województwie zachodniopomorskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!