Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Ciechanowcu!

Mieszkasz w Ciechanowcu, prowadzisz nail bar, salon urody, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Poszukujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Zainspiruj się nowoczesnością – postaw na preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bezpieczniejszy produkt, który gwarantuje doskonałą adhezję surowców do natura płytki paznokci. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nigdy zawiera kolorantów lub aromatów, co redukuje ryzyko irytacji i stanowi idealny dla ludzi z delikatnymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do dolnych warstw płytki paznokciowej, co zapewnia bezpieczeństwo używania.
 • Prostota użycia: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nie potrzebuje zastygania w urządzeniu UV, co przyspiesza proces manicure.
 • Skuteczność: Pozostawia nieco kleistą powłokę, co podnosi przyczepność następnych poziomów – żeli, akrylo-żeli lub baz hybryd.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Nałóż Nail Prep, aby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Wprost po Nail Prep nałóż subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po aplikacji primera nigdy przemywaj paznokci żadnymi płynami i omijaj wycierania suchymi wacikami.
 4. Oczekiwanie: Zostaw primer na chwilę, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale zostawi lekko lepiącą się powłokę.
 5. Nakładanie bazy: Na klejącą warstwę primera nałóż wybraną podkład.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne rozwiązanie dla osób o cienkich i osłabionych paznokciach, które nie mogą używać podkładów kwasowych. Jego delikatna receptura nigdy sprawia wrażenia pieczenia, a zarazem efektywnie podnosi adhezję, co gwarantuje długotrwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie fachowy wygląd manicure bez lęku o zniszczenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów mani-pedi w Ciechanowcu.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Ciechanowcu.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego domu urodyw Ciechanowcu,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Ciechanowcu
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla dystrybutorów kosmetyków w Ciechanowcu, jako poszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Ciechanowcu i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie wysokomazowieckim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Wysyłka primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu manicure w Ciechanowcu w województwie podlaskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!