Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Golubiu-Dobrzyniu!

Mieszkasz w Golubiu-Dobrzyniu, prowadzisz nail bar, salon manicure, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bezpieczniejszy produkt, który zapewnia doskonałą adhezję surowców do naturalnej płytki paznokci. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu lekko lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezaromatyczny: Primer nie posiada kolorantów lub aromatów, co minimalizuje ryzyko podrażnień i jest idealny dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do dolnych poziomów płytki paznokcia, co zapewnia bezpieczeństwo używania.
 • Prostota zastosowania: Używany po nałożeniu Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w urządzeniu UV, co podbija przebieg manicure.
 • Skuteczność: Zostawia lekko lepką powłokę, co podnosi przyczepność kolejnych warstw – żeli, akrylo-żeli lub baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Aplikuj Nail Prep, aby oczyścić i przygotować płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Bezpośrednio po Nail Prep aplikuj cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nigdy przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj wycierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na chwilę, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale zostawi nieco lepiącą się powłokę.
 5. Aplikowanie bazy: Na lepką warstwę podkładu nałóż wybraną podkład.

Dlaczego warto zdecydować się na Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest idealne rozwiązanie dla ludzi o cienkich i słabych paznokciach, które nigdy potrafią używać podkładów kwasowych. Jego delikatna receptura nie powoduje wrażenia palenia, a jednocześnie efektywnie podnosi przyczepność, co zapewnia długotrwały efekt stylizacji. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie fachowy wygląd manicure bez obawy o zniszczenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do manicure marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów mani-pedi w Golubiu-Dobrzyniu.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Golubiu-Dobrzyniu.
 • Stylistek paznokci szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego wysoką jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego studia urodyw Golubiu-Dobrzyniu,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Golubiu-Dobrzyniu
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Golubiu-Dobrzyniu, jako rozszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Golubiu-Dobrzyniu i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie golubsko-dobrzyńskim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i efektownymi paznokciami na co dzień!

Wysyłka kosmetyków do Twojego salonu stylizacji paznokci w Golubiu-Dobrzyniu w województwie kujawsko-pomorskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!