Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Jutrosinie!

Mieszkasz w Jutrosinie, prowadzisz nail bar, salon stylizacji paznokci, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Potrzebujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Stawiasz na jakość?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bardziej bezpieczny produkt, który gwarantuje doskonałą przyczepność materiałów do natura płytki paznokciowej. Funkcjonuje na „zasadzie” „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezaromatyczny: Primer nigdy posiada barwników ani aromatów, co redukuje zagrożenie podrażnień i jest idealny dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do niższych poziomów płytki paznokcia, co gwarantuje pewność stosowania.
 • Prostota zastosowania: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w lampie UV, co przyspiesza przebieg manikiuru.
 • Skuteczność: Pozostawia lekko kleistą warstwę, co podnosi adhezję kolejnych warstw – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Nałóż Nail Prep, aby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Wprost po Nail Prep aplikuj cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj wycierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na moment, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale pozostawi nieco klejącą się powłokę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę podkładu aplikuj wybraną podkład.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to doskonałe opcja dla ludzi o delikatnych i osłabionych paznokciach, które nigdy mogą używać primerów kwasowych. Jego delikatna receptura nigdy sprawia uczucia pieczenia, a jednocześnie efektywnie podnosi adhezję, co zapewnia długotrwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, zapewnisz sobie profesjonalny wygląd manicure bez obawy o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do pedicure marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów mani-pedi w Jutrosinie.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Jutrosinie.
 • Stylistek paznokci szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego domu urodyw Jutrosinie,
 • Dla domowych stylistek paznokci mieszkających w  Jutrosinie
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla dystrybutorów kosmetyków w Jutrosinie, jako poszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Jutrosinie i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie rawickim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami na co dzień!

Wysyłka primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu stylizacji paznokci w Jutrosinie w województwie wielkopolskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!