Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Modliborzycach!

Mieszkasz w Modliborzycach, prowadzisz nail bar, salon pedicure, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Poszukujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Jakość i trwałość jest dla Ciebie najważniejsza?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bardziej bezpieczny produkt, który gwarantuje znakomitą przyczepność surowców do natura płytki paznokciowej. Funkcjonuje na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu lekko lepkiej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nie posiada kolorantów lub zapachów, co minimalizuje zagrożenie podrażnień i stanowi idealny dla osób z delikatnymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do dolnych warstw płytki paznokcia, co gwarantuje pewność stosowania.
 • Łatwość użycia: Stosowany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nie potrzebuje zastygania w lampie UV, co podbija przebieg manikiuru.
 • Skuteczność: Zostawia nieco lepką warstwę, co podnosi przyczepność następnych warstw – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Aplikuj Nail Prep, żeby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nigdy przemywaj paznokci żadnymi płynami i unikaj przecierania suchymi padsami.
 4. Oczekiwanie: Zostaw primer na chwilę, żeby podeschnął, nie wyparuje kompletnie, ale pozostawi lekko lepiącą się powłokę.
 5. Nakładanie bazy: Na klejącą warstwę primera nałóż wybraną podkład.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest idealne rozwiązanie dla ludzi o cienkich i słabych paznokciach, które nie potrafią stosować podkładów kwasowych. Jego łagodna receptura nie powoduje uczucia palenia, a zarazem efektywnie zwiększa przyczepność, co gwarantuje trwały efekt stylizacji. Decydując się na ten primer, zapewnisz sobie profesjonalny wygląd manikiuru bez obawy o zniszczenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do pedicure marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów mani-pedi w Modliborzycach.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Modliborzycach.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier urodyw Modliborzycach,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Modliborzycach
 • Stylistek paznokci lubujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla dystrybutorów kosmetyków w Modliborzycach, jako poszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Modliborzycach i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie janowskim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i efektownymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu stylizacji paznokci w Modliborzycach w województwie lubelskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!