Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Nowym Miasteczku!

Mieszkasz w Nowym Miasteczku, prowadzisz nail bar, salon pedicure, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – wybierz płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia znakomitą adhezję surowców do naturalnej płytki paznokciowej. Działa na „zasadzie” „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu lekko kleistej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nigdy zawiera barwników ani zapachów, co redukuje ryzyko podrażnień i stanowi doskonały dla osób z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do dolnych poziomów płytki paznokciowej, co zapewnia pewność używania.
 • Prostota użycia: Stosowany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w lampie UV, co przyspiesza proces manicure.
 • Skuteczność: Zostawia nieco kleistą warstwę, co podnosi przyczepność następnych warstw – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Nałóż Nail Prep, aby odtłuścić i przyrządzić płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Wprost po Nail Prep aplikuj cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nigdy myj paznokci żadnymi płynami i unikaj przecierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na chwilę, aby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale pozostawi lekko lepiącą się warstwę.
 5. Aplikowanie bazy: Na klejącą warstwę primera nałóż wybraną bazę.

Dlaczego warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest doskonałe opcja dla osób o delikatnych i słabych paznokciach, które nigdy mogą używać primerów kwasowych. Jego łagodna receptura nigdy powoduje wrażenia palenia, a jednocześnie skutecznie podnosi przyczepność, co zapewnia trwały efekt projektowania. Decydując się na ten primer, zapewnisz sobie fachowy wygląd manikiuru bez obawy o zniszczenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do pedicure marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów stylizacji paznokci w Nowym Miasteczku.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Nowym Miasteczku.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego najwyższą jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier urodyw Nowym Miasteczku,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Nowym Miasteczku
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Nowym Miasteczku, jako poszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Nowym Miasteczku i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie nowosolskim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu pedicure w Nowym Miasteczku w województwie lubuskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!