Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Opolu!

Mieszkasz w Opolu, prowadzisz nail bar, salon urody, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Zainspiruj się nowoczesnością – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bezpieczniejszy produkt, który gwarantuje doskonałą adhezję materiałów do natura płytki paznokciowej. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu lekko kleistej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezzapachowy: Primer nie posiada barwników ani zapachów, co minimalizuje ryzyko irytacji i stanowi idealny dla osób z delikatnymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do niższych warstw płytki paznokcia, co gwarantuje pewność stosowania.
 • Prostota użycia: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nie wymaga utwardzania w urządzeniu UV, co podbija przebieg manicure.
 • Efektywność: Zostawia lekko lepką powłokę, co podnosi przyczepność kolejnych poziomów – żeli, akrylo-żeli czy baz hybryd.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Nałóż Nail Prep, aby odtłuścić i przyrządzić płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Wprost po Nail Prep nałóż cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie myj paznokci jakimikolwiek płynami i omijaj wycierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na chwilę, aby podeschnął, nigdy wyparuje kompletnie, ale pozostawi nieco klejącą się powłokę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę podkładu nałóż wybraną bazę.

Dlaczego warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne rozwiązanie dla osób o delikatnych i osłabionych paznokciach, które nigdy potrafią używać podkładów kwasowych. Jego łagodna formuła nigdy sprawia wrażenia palenia, a jednocześnie skutecznie podnosi przyczepność, co zapewnia trwały efekt projektowania. Decydując się na ten primer, zapewnisz sobie fachowy wygląd manikiuru bez lęku o zniszczenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów pedicure w Opolu.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Opolu.
 • Paznokciar szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego wysoką jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego atelier paznokciaw Opolu,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Opolu
 • Stylistek paznokci lubujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Opolu, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Opolu i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie opolskim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu stylizacji paznokci w Opolu w województwie opolskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!