Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Piastowie!

Mieszkasz w Piastowie, prowadzisz nail bar, salon manicure, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Potrzebujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Zainspiruj się nowoczesnością – wybierz preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bardziej bezpieczny produkt, który gwarantuje doskonałą przyczepność materiałów do naturalnej płytki paznokci. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki zostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezaromatyczny: Primer nigdy posiada barwników ani aromatów, co minimalizuje zagrożenie irytacji i jest idealny dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do dolnych poziomów płytki paznokcia, co gwarantuje pewność stosowania.
 • Prostota zastosowania: Stosowany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje utwardzania w urządzeniu UV, co podbija przebieg manikiuru.
 • Skuteczność: Pozostawia nieco lepką powłokę, co podnosi przyczepność następnych warstw – żeli, akrylo-żeli lub baz hybryd.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Nałóż Nail Prep, aby oczyścić i przygotować płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie myj paznokci żadnymi płynami i unikaj wycierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Zostaw primer na moment, żeby podeschnął, nie wyparuje całkowicie, ale pozostawi lekko lepiącą się warstwę.
 5. Aplikowanie bazy: Na klejącą warstwę primera aplikuj wybraną podkład.

Dlaczego warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne rozwiązanie dla osób o cienkich i słabych paznokciach, które nie potrafią używać primerów kwasowych. Jego łagodna formuła nigdy sprawia wrażenia pieczenia, a jednocześnie efektywnie podnosi przyczepność, co gwarantuje trwały efekt stylizacji. Wybierając ten primer, zapewnisz sobie profesjonalny wygląd manicure bez lęku o zniszczenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do pedicure marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów pedicure w Piastowie.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Piastowie.
 • Paznokciar szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier urodyw Piastowie,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Piastowie
 • Stylistek paznokci lubujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla dystrybutorów kosmetyków w Piastowie, jako poszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Piastowie i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie pruszkowskim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Wysyłka primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu manicure w Piastowie w województwie mazowieckim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!