Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA – Must-Have dla Twojego Salonu w Środzie Śląskiej!

Mieszkasz w Środzie Śląskiej, prowadzisz nail bar, salon manicure, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Potrzebujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – wybierz płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bardziej bezpieczny produkt, który gwarantuje doskonałą adhezję surowców do naturalnej płytki paznokci. Funkcjonuje na „zasadzie” „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki zostawieniu nieco kleistej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezaromatyczny: Primer nigdy zawiera barwników ani zapachów, co minimalizuje zagrożenie podrażnień i stanowi doskonały dla ludzi z delikatnymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do niższych poziomów płytki paznokciowej, co gwarantuje pewność używania.
 • Prostota użycia: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w lampie UV, co podbija przebieg manikiuru.
 • Efektywność: Pozostawia lekko kleistą warstwę, co podnosi przyczepność kolejnych poziomów – żeli, akrylo-żeli czy baz hybryd.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Aplikuj Nail Prep, aby oczyścić i przygotować płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Wprost po Nail Prep nałóż subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie myj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj wycierania suchymi wacikami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na moment, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale zostawi lekko klejącą się powłokę.
 5. Aplikowanie bazy: Na lepką warstwę podkładu aplikuj wybraną podkład.

Czemu warto zdecydować się na Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest idealne opcja dla ludzi o cienkich i słabych paznokciach, które nie mogą używać podkładów kwasowych. Jego delikatna receptura nigdy powoduje uczucia pieczenia, a jednocześnie skutecznie podnosi adhezję, co zapewnia długotrwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie fachowy wygląd manikiuru bez obawy o uszkodzenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Środzie Śląskiej.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Środzie Śląskiej.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego wysoką jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego atelier paznokciaw Środzie Śląskiej,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Środzie Śląskiej
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Środzie Śląskiej, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Środzie Śląskiej i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie średzkim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu stylizacji paznokci w Środzie Śląskiej w województwie dolnośląskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!