Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Tomaszowie Mazowieckim!

Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim, prowadzisz nail bar, salon urody, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Poszukujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bezpieczniejszy produkt, który zapewnia doskonałą przyczepność materiałów do naturalnej płytki paznokci. Funkcjonuje na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu lekko lepkiej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezaromatyczny: Primer nie posiada barwników ani zapachów, co redukuje ryzyko irytacji i jest doskonały dla osób z delikatnymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do dolnych poziomów płytki paznokciowej, co zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
 • Łatwość użycia: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w lampie UV, co podbija przebieg manikiuru.
 • Efektywność: Zostawia nieco kleistą warstwę, co podnosi adhezję kolejnych warstw – żeli, akrylo-żeli lub baz hybryd.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Nałóż Nail Prep, aby oczyścić i przyrządzić płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Wprost po Nail Prep nałóż cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po aplikacji primera nigdy przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj przecierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Zostaw primer na chwilę, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale zostawi nieco lepiącą się warstwę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę podkładu nałóż wybraną bazę.

Czemu warto zdecydować się na Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne opcja dla ludzi o delikatnych i osłabionych paznokciach, które nie potrafią używać podkładów kwasowych. Jego delikatna formuła nie powoduje uczucia palenia, a jednocześnie efektywnie podnosi adhezję, co gwarantuje długotrwały efekt stylizacji. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie profesjonalny wygląd manicure bez lęku o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów mani-pedi w Tomaszowie Mazowieckim.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Tomaszowie Mazowieckim.
 • Stylistek paznokci szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego atelier paznokciaw Tomaszowie Mazowieckim,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Tomaszowie Mazowieckim
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Tomaszowie Mazowieckim, jako poszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Tomaszowie Mazowieckim i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie tomaszowskim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu manicure w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!