Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Ząbkowicach Śląskich!

Mieszkasz w Ząbkowicach Śląskich, prowadzisz nail bar, salon pedicure, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Poszukujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Ważna jest dla Ciebie jakość ?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bezpieczniejszy produkt, który gwarantuje znakomitą przyczepność surowców do naturalnej płytki paznokciowej. Działa na „zasadzie” „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki pozostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezzapachowy: Primer nigdy posiada kolorantów lub aromatów, co redukuje ryzyko podrażnień i stanowi idealny dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do niższych poziomów płytki paznokciowej, co gwarantuje pewność stosowania.
 • Prostota zastosowania: Stosowany po nałożeniu Nail Prep, Ultrabond Primer nie potrzebuje zastygania w urządzeniu UV, co przyspiesza przebieg manikiuru.
 • Skuteczność: Zostawia nieco kleistą powłokę, co zwiększa adhezję kolejnych poziomów – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Nałóż Nail Prep, aby oczyścić i przygotować płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po aplikacji primera nie przemywaj paznokci żadnymi płynami i omijaj przecierania suchymi padsami.
 4. Oczekiwanie: Pozostaw primer na chwilę, aby podeschnął, nie wyparuje całkowicie, ale pozostawi nieco lepiącą się warstwę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę podkładu aplikuj wybraną bazę.

Dlaczego warto zdecydować się na Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest idealne opcja dla osób o delikatnych i osłabionych paznokciach, które nie mogą stosować podkładów kwasowych. Jego łagodna receptura nigdy powoduje uczucia palenia, a jednocześnie efektywnie podnosi przyczepność, co zapewnia trwały efekt stylizacji. Decydując się na ten primer, zapewnisz sobie profesjonalny wygląd manicure bez obawy o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów stylizacji paznokci w Ząbkowicach Śląskich.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Ząbkowicach Śląskich.
 • Paznokciar szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego najwyższą jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier urodyw Ząbkowicach Śląskich,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Ząbkowicach Śląskich
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Ząbkowicach Śląskich, jako poszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Ząbkowicach Śląskich i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie ząbkowickim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i spektakularnymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu manicure w Ząbkowicach Śląskich w województwie dolnośląskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!