Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Białym Borze!

Mieszkasz w Białym Borze, prowadzisz nail bar, salon manicure, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Stawiasz na jakość?

Zainspiruj się nowoczesnością – postaw na preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia znakomitą adhezję surowców do naturalnej płytki paznokciowej. Funkcjonuje na „zasadzie” „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki pozostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezzapachowy: Primer nigdy posiada kolorantów ani aromatów, co minimalizuje ryzyko podrażnień i jest idealny dla osób z delikatnymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do niższych warstw płytki paznokcia, co zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
 • Prostota zastosowania: Używany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w lampie UV, co przyspiesza proces manicure.
 • Skuteczność: Zostawia lekko kleistą warstwę, co podnosi przyczepność kolejnych warstw – żeli, akrylo-żeli lub baz hybrydowych.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Aplikuj Nail Prep, żeby oczyścić i przyrządzić płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj wycierania suchymi padsami.
 4. Oczekiwanie: Zostaw primer na chwilę, aby podeschnął, nie wyparuje całkowicie, ale zostawi lekko klejącą się powłokę.
 5. Aplikowanie bazy: Na klejącą warstwę primera aplikuj wybraną podkład.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest idealne opcja dla ludzi o cienkich i osłabionych paznokciach, które nie mogą stosować primerów kwasowych. Jego łagodna formuła nigdy sprawia uczucia pieczenia, a zarazem skutecznie podnosi adhezję, co zapewnia trwały efekt stylizacji. Decydując się na ten primer, gwarantujesz sobie profesjonalny aspekt manikiuru bez lęku o zniszczenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do manicure marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów pedicure w Białym Borze.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Białym Borze.
 • Paznokciar szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie maksymalną jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier paznokciaw Białym Borze,
 • Dla domowych pasjonatek pięknych paznokci mieszkających w  Białym Borze
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Białym Borze, jako poszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, wybierz produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Białym Borze i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie szczecineckim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i efektownymi paznokciami na co dzień!

Wysyłka kosmetyków do Twojego salonu stylizacji paznokci w Białym Borze w województwie zachodniopomorskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!