Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Brześciu Kujawskim!

Mieszkasz w Brześciu Kujawskim, prowadzisz nail bar, salon stylizacji paznokci, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Poszukujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Jakość i trwałość jest dla Ciebie najważniejsza?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – wybierz preparat odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bardziej bezpieczny produkt, który zapewnia znakomitą przyczepność materiałów do naturalnej płytki paznokciowej. Działa na zasadzie „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki zostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezzapachowy: Primer nie posiada kolorantów ani zapachów, co minimalizuje ryzyko podrażnień i jest doskonały dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do dolnych warstw płytki paznokciowej, co gwarantuje pewność stosowania.
 • Łatwość użycia: Stosowany po nałożeniu Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje zastygania w lampie UV, co podbija proces manikiuru.
 • Efektywność: Zostawia lekko kleistą warstwę, co podnosi przyczepność następnych poziomów – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Nałóż Nail Prep, aby odtłuścić i przygotować płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nigdy przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj wycierania suchymi wacikami.
 4. Oczekiwanie: Zostaw primer na moment, żeby podeschnął, nie wyparuje kompletnie, ale pozostawi nieco klejącą się powłokę.
 5. Aplikowanie bazy: Na klejącą warstwę podkładu nałóż wybraną podkład.

Dlaczego warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest doskonałe opcja dla ludzi o delikatnych i słabych paznokciach, które nie potrafią stosować primerów kwasowych. Jego łagodna formuła nie powoduje wrażenia palenia, a zarazem efektywnie zwiększa adhezję, co zapewnia trwały efekt stylizacji. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie profesjonalny wygląd manicure bez obawy o zniszczenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Brześciu Kujawskim.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Brześciu Kujawskim.
 • Stylistek paznokci szukających innowacyjnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego wysoką jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego atelier urodyw Brześciu Kujawskim,
 • Dla domowych stylistek paznokci mieszkających w  Brześciu Kujawskim
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Brześciu Kujawskim, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Brześciu Kujawskim i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie włocławskim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i efektownymi paznokciami na co dzień!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu pedicure w Brześciu Kujawskim w województwie kujawsko-pomorskie : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!