Wprowadź Profesjonalny Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Swojego Salonu w Kamieńsku!

Mieszkasz w Kamieńsku, prowadzisz nail bar, salon stylizacji paznokci, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Poszukujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Stawiasz na jakość?

Zainspiruj się nowoczesnością – wybierz płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – nowoczesny i bezpieczniejszy produkt, który zapewnia znakomitą adhezję surowców do natura płytki paznokci. Funkcjonuje na zasadzie „dwustronnej taśmy”, dzięki zostawieniu nieco kleistej warstwy na paznokciu.

Cechy Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezzapachowy: Primer nie posiada barwników lub aromatów, co redukuje zagrożenie podrażnień i jest doskonały dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do niższych poziomów płytki paznokcia, co zapewnia pewność używania.
 • Prostota użycia: Używany po nałożeniu Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy potrzebuje utwardzania w urządzeniu UV, co podbija przebieg manicure.
 • Skuteczność: Pozostawia lekko kleistą warstwę, co zwiększa adhezję następnych poziomów – żeli, akrylo-żeli lub baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Aplikuj Nail Prep, aby odtłuścić i przyrządzić płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż cienką warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i unikaj wycierania suchymi wacikami.
 4. Czekanie: Zostaw primer na moment, aby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale pozostawi nieco lepiącą się warstwę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę podkładu nałóż wybraną podkład.

Czemu warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to doskonałe rozwiązanie dla osób o cienkich i osłabionych paznokciach, które nie potrafią używać podkładów kwasowych. Jego delikatna formuła nigdy powoduje wrażenia palenia, a jednocześnie skutecznie podnosi adhezję, co zapewnia trwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, zapewnisz sobie fachowy aspekt manikiuru bez obawy o uszkodzenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do paznokci marki Reforma jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • Salonów stylizacji paznokci w Kamieńsku.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Kamieńsku.
 • Paznokciar szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier urodyw Kamieńsku,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Kamieńsku
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w sztuce Nail Art.
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Kamieńsku, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na kosmetyki do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Kamieńsku i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie radomszaczańskim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i efektownymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu manicure w Kamieńsku w województwie łódzkim : GRATIS za zakupy powyżej określonej sumy! Sprawdź aktualne promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!