Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Łosicach!

Mieszkasz w Łosicach, prowadzisz nail bar, salon pedicure, kosmetyczny, atelier lub tworzysz stylizacje paznokci w domowym zaciszu? Potrzebujesz profesjonalnego i dobrego Primera do paznokci? Stawiasz na jakość?

Bądź nowoczasna!Bądź na czasie – postaw na płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bezpieczniejszy produkt, który zapewnia znakomitą przyczepność materiałów do naturalnej płytki paznokciowej. Działa na „zasadzie” „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki zostawieniu nieco lepkiej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Transparentny i bezzapachowy: Primer nigdy posiada kolorantów ani zapachów, co redukuje ryzyko irytacji i jest doskonały dla osób z delikatnymi paznokciami.
 • Nieagresywny: Nie przenika do dolnych poziomów płytki paznokciowej, co gwarantuje bezpieczeństwo używania.
 • Prostota zastosowania: Stosowany po aplikacji Nail Prep, Ultrabond Primer nie potrzebuje utwardzania w urządzeniu UV, co podbija proces manicure.
 • Efektywność: Zostawia lekko kleistą warstwę, co podnosi przyczepność następnych poziomów – żeli, akrylo-żeli lub baz hybrydowych.

Użycie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przygotowanie: Aplikuj Nail Prep, żeby oczyścić i przyrządzić płytkę.
 2. Nałożenie Primera: Bezpośrednio po Nail Prep nałóż subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie przemywaj paznokci jakimikolwiek płynami i omijaj przecierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na moment, aby podeschnął, nie wyparuje kompletnie, ale pozostawi lekko klejącą się powłokę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę primera nałóż wybraną podkład.

Dlaczego warto wybrać Ultrabond Primer? Ultrabond Primer jest doskonałe opcja dla osób o cienkich i osłabionych paznokciach, które nie mogą używać podkładów kwasowych. Jego delikatna receptura nigdy powoduje uczucia pieczenia, a jednocześnie skutecznie podnosi przyczepność, co gwarantuje długotrwały efekt projektowania. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie fachowy aspekt manicure bez obawy o uszkodzenie naturalnej płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do manicure marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów manicure w Łosicach.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Łosicach.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, kto ceni sobie maksymalną jakość i trwałość stylizacji paznokci.
 • Do każdego atelier paznokciaw Łosicach,
 • Dla domowych pasjonatek manicure mieszkających w  Łosicach
 • Stylistek paznokci lubujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla hurtowni kosmetycznych w Łosicach, jako poszerzenie oferty o profesjonalne produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Łosicach i dla wszystkich pobliskich miejscowości w powiecie łosickim. Ciesz się pięknymi, trwałymi i efektownymi paznokciami każdego dnia!

Dostawa kosmetyków do Twojego salonu stylizacji paznokci w Łosicach w województwie mazowieckim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!