Poznaj Primer bezkwasowy Ultrabond od ReformA do Twojego Salonu w Słubicach!

Mieszkasz w Słubicach, prowadzisz nail bar, salon pedicure, kosmetyczny, nail lab lub tworzysz stylizacje paznokci w domu? Potrzebujesz profesjonalnego i skutecznego Primera do paznokci? Stawiasz na jakość?

Zainspiruj się nowoczesnością – wybierz płyn odtłuszczający płytkę paznokcia od ReformA.

Primer Bezkwasowy ReformA Ultrabond – innowacyjny i bezpieczniejszy produkt, który gwarantuje doskonałą adhezję surowców do natura płytki paznokci. Działa na „zasadzie” „dwustronnej taśmy klejącej”, dzięki zostawieniu nieco kleistej warstwy na paznokciu.

Charakterystyka Primera bezkwasowego od ReformA:

 • Bezbarwny i bezzapachowy: Primer nigdy zawiera barwników ani zapachów, co minimalizuje zagrożenie podrażnień i jest doskonały dla ludzi z wrażliwymi paznokciami.
 • Nieinwazyjny: Nie przenika do dolnych warstw płytki paznokciowej, co zapewnia pewność stosowania.
 • Łatwość użycia: Używany po nałożeniu Nail Prep, Ultrabond Primer nigdy wymaga utwardzania w lampie UV, co podbija proces manikiuru.
 • Efektywność: Zostawia nieco lepką warstwę, co zwiększa przyczepność następnych poziomów – żeli, akrylo-żeli czy baz hybrydowych.

Zastosowanie Primera bezkwasowego ReformA Ultrabond:

 1. Przyrządzenie: Nałóż Nail Prep, aby oczyścić i przygotować płytkę.
 2. Aplikacja Primera: Wprost po Nail Prep nałóż subtelną warstwę Ultrabond Primera.
 3. Nie przemywać: Po nałożeniu primera nie przemywaj paznokci żadnymi płynami i omijaj wycierania suchymi padsami.
 4. Czekanie: Pozostaw primer na chwilę, żeby podeschnął, nigdy wyparuje całkowicie, ale zostawi nieco lepiącą się warstwę.
 5. Nakładanie bazy: Na lepką warstwę primera aplikuj wybraną podkład.

Czemu warto zdecydować się na Ultrabond Primer? Ultrabond Primer to idealne opcja dla osób o cienkich i osłabionych paznokciach, które nie mogą używać podkładów kwasowych. Jego łagodna formuła nigdy powoduje wrażenia pieczenia, a jednocześnie skutecznie zwiększa przyczepność, co gwarantuje długotrwały efekt stylizacji. Wybierając ten primer, gwarantujesz sobie fachowy aspekt manicure bez lęku o uszkodzenie natura płytki paznokciowej.

Primer bezkwasowy do pedicure marki Reforma jest doskonałym rozwiązaniem dla:

 • Salonów stylizacji paznokci w Słubicach.
 • Nail barów i Nail Labów, Atelier Paznokci w Słubicach.
 • Stylistek paznokci szukających nowoczesnych rozwiązań.
 • Każdego, ceniącego wysoką jakość i trwałość manicure.
 • Do każdego atelier paznokciaw Słubicach,
 • Dla domowych stylistek paznokci mieszkających w  Słubicach
 • Stylistek paznokci specjalizujących się w zdobieniach artystycznych ( nail art )
 • Dla dystrybutorów kosmetyków w Słubicach, jako rozszerzenie oferty o najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci.

Zaufaj ekspertom, postaw na produkty do stylizacji paznokci marki ReformA – Primer bezkwasowy do paznokci Ultrabond – dostępny już teraz w Słubicach i dla wszystkich okolicznych miejscowości w powiecie słubickim. Ciesz się doskonałymi, trwałymi i efektownymi paznokciami każdego dnia!

Wysyłka primerów dla stylistek paznokci do Twojego salonu stylizacji paznokci w Słubicach w województwie lubuskim : GRATIS za zakupy powyżej określonej kwoty! Sprawdź bieżące promocje! Bo zawsze mamy niespodzianki!